O nás

Jsme manželé Kamil a Radana Gaidovi a pejskaři jsme byli odjakživa.

Oba jsme měli vždy nějakého pejska doma. Manžel v minulosti choval Bišony.


U nás jsme měli doma pokaždé nějakého křížence, kterého většinou nikdo nechtěl a tak jsme se ho ujali.

Amerického bezsrstého teriéra jsme si pořídili, protože nás zaujala jeho povaha, vzhled, vlastně celkový temperament. Zatím jsme vlastníci pouze jednoho příslušníka tohoto plemene, ale Sia (jak naší fenku oslovujeme) se u nás velmi rychle zabydlela a to jak v našem obydlí, tak v našich srdcích...a jak říkám, tohle plemeno se Vám dostane pod kůži a už tam navždy zůstane. A tak doufáme, že se nám podaří co nejdříve naší smečku rozšířit.

Sia není jediným pejskem u nás doma, máme ještě starší fenečku křížence, Daisy (*07. 07. 2013 - 03. 05. 2021). Holky spolu moc dobře vycházejí a jsou výborné parťačky.

A v neposlední řadě nesmíme zapomenout také na naši dceru, která je snad ještě větší pejskařka než my dva dohromady :-))).

Jak jste se možná již dočetli v našich aktualitách, tak jsme se v únoru 2020 rozrostli a do naší smečky přibyl prozatím benjamínek EGOUŠEK.

A aby nás náhodou nebylo málo, rozšířila naše řady v únoru 2021 také fenečka z našeho prvního vrhu jménem Ann Isabella Silesia Iron alias "ISI".

Klaudinka se rozhodla, že jí doma prostě chybí nějaký ten "chlupáč" a tak si na nás vydyndala svého vlastního pejska, tedy vlastně fenečku. A od dubna 2022 k nám přišla GREAT GHOST CZECH JAKOBÍN, plemene MAS (miniature american shepard - miniaturní americký ovčák)