OBLASTNÍ VÝSTAVA PSŮ NÁMĚŠŤ NA HANÉ

18.12.2020

Poslední výstava, která se v tomto podivném roce 2020 koná...

Na téhle výstavě jsme ještě nikdy nebyli, ale slyšeli jsme na ní spoustu superlativů a tak se moc těšíme.

Vyrážíme o den dřív a jedeme k Domčovi, spinkat budeme na faře a odtamtud pak budeme pokračovat do Náměšti. Plány jsme měli, budeme opékat buřty, posedíme u ohně..."prd velebnosti" venku kosa, prší...hnus. Akorát stihneme jednu projížďku na koni a valíme zpátky, abychom nezmokli. Takže místo buřtíků pečeme kuře a vaříme brambory. Nevadí, i tak jsme si pochutnali a místo sezení u ohně, sedíme u filmu.

A tak jsme se rozseděli, že najednou se kouknu na hodiny a tam skoro půlnoc...no potěš koště, to se zítra bude vstávat. Ale jestli si myslíte, že jsme se hned odporoučeli spát, tak chyba lávky. Chlapi...prej jdem si zahrát fotbálek? A Klaudi jooooo, takže asi do půl jedné se konal turnaj, který tuším naše část výstavní výpravy prohrála (já jsem se neúčastnila) a když se mi podařilo jim po asi dalších patnácti minutách rozmluvit odvetu (protože to by už asi nikdo nevstal), tak jsme se konečně mohli odebrat do postelí...noc byla všelijaká, ale to asi znáte, když člověk spí někde na novém místě. Ráno tedy trošku polámaní a nevyspalí, balíme, snídáme, uklízíme a odjíždíme.

Na výstavu dorazíme trošku později, parkování neznáme a tak stojíme pod prudkým kopcem a všechno vláčíme nahoru na našem super vozíčku (bez něj bychom byli v háji) pokud chce někdo jezdit pravidelně, vřele doporučuji něco takového pořídit. Jelikož počasí není úplně ideální a na konci září už je celkem zima, padne rozhodnutí i postavit stan. Ty jo, pamatuju si to ještě? Ale jo, je to jako jezdit na kole, tohle člověk nezapomene, takže za 15 minut se už stěhujeme do dočasného příbytku. Během chvíle dorazí i Domča s Tomem a pesany. Hele, když na tím tak přemýšlím, vždycky všichni dorazí ve chvíli, kdy už stan stojí a oni se jen pohodlně nastěhují...:-D ne dělám si srandu, stejně bych nechtěla pomoct, už jsme sehraní s Kamčou a jde nám to náramně.

Před výstavou jdeme ještě vyvenčit, a tak se tak v pohodičce procházíme a najednou se kolem prosmýkne Helča a prej, vy nejdete do kruhu? No ty jo, běžíme jak blázni, ještěže už jsou hlavní aktéři převlečení a mají vše potřebné. Stíháme...UFFF, Egoušek je pan hysterka, ale je lepší než na minulých výstavách, stejně vyfásne V2, no co už...my se nevzdáme. Siuška naoplátku vítěz třídy, oblastní vítěz...opět v režii Klaudinky...Kamča už ji asi vystavovat nebude. Jdeme se schovat do stanu než začne JH. Tam dneska nastupuje s Klaudinkou opět Sia. Holky s přehledem zvládají všechna kola i všudypřítomnou zimu a tak se mohou těšit z prvního místa. GRATULACEEE

Klaudinku ještě čekají závěrečky a tam si se Siuškou vyběhají BIG 1 z celkem slušné konkurence. Gratulace, byly skvělé...takže oblíct psy, převlíct Klaudinku, sbalit stan a propriety a hurá domů. Těším se...jo a mimochodem, výstava je fakt super.