Oblastní HALLOWEENSKÁ výstava psů Kelč 28. 10. 2019

04.02.2020

Včera večer jsme se vrátili z třídenního putování Přerov - Bratislava, Bratislava - Přerov a dnes obrážíme další výstavu. Asi si říkáte, že jsme blázni...no, říkám si to samé...asi jsme. Ale co už, každý má nějakého koníčka, no ne?

Takže ráno nabalíme auto, k obvyklému vybavení přihodíme ještě stan, poněvadž krajská výstava v Kelči se koná venku. Sice je sychravo, zimno, hnusno, už jsme ale přihlášení, domluvení s přáteli, tak nezbývá než hodit do sebe něco malého k snídani a vyrazit. Naštěstí to není příliš daleko, a tak asi za 40 minut už jsme na místě a jdeme stavět stan. Nesnáším stavění stanu. Ale když si mám vybrat mezi sezením v zimě a mrholením, radši si vyberu to stavění stanu.

Ještě, že už v tom máme takovou praxi a za 20 minut bydlíme. Musíme ještě zajít pro Siu a Klaudis do auta a můžeme jít na to. Kruh je kapku divočejší, než jsme zvyklí, kaluž, díra, bláto...dneska asi bude sranda.

Ani jsme nemuseli dlouho čekat a hned u prvního plemene...paní nepřizpůsobila obuv stavu a povaze výstavního kruhu. No prostě šklhla na blátě a vymázla se v té kaluži. Hele, my nejsme škodolibí nebo tak. Ale při té luxusní piruetě, kterou madam vystřihla, se náš stan i s jeho obyvateli neudržel a od základů se třásl smíchy. PARDON, ale fakt to nešlo udržet.

Po této úsměvné příhodě a zjištění, zda paní nemá krom duše pošramocenou i nohu či zadnici, se mohlo směle pokračovat dál. Nikdo už sebou nikde neplácnul, teda aspoň v našem kruhu ne.

Celá výstava byla v režii naší Klaudis. Vystavila bišonka Johnnyho, Siu, pak si střihla ještě juniorhandling a závěrečky. A výsledky?

Klaudis & Sia

Třída vítězů: V1, VT, KV, BIG 1

Klaudis & Johnny

Třída vítězů: V1, VT

Klaudis & Johnny

Juniorhandling: 2. místo