KLUBOVÁ VÝSTAVA MIKULOV

18.12.2020

Je krásné slunečné ráno, auto jsme nachystali včera a tak stačí jen nasednout a vyrazit. Cesta ubíhá rychle a i když byly avizovány komplikace v rámci příjezdu, vše probíhá bez problémů. Zaparkujeme a jdeme hledat holky od amíčků...nikde nikdo. Tak rozbijeme stan, nastěhujeme hafany a čekáme na ostatní. Klubovka je Egouškova první výstava, zatím nastupuje v dorostu. Chudák je trochu vyplašený, protože v době koronavirové jsme tu socializaci moc realizovat nemohli, bohužel. Samozřejmě Siuška je v klidu, ta už je ostřílená výstavářka...tak snad od ní Egouš načerpá jistotu a pohodu.

No v kruhu to teda nebylo nic moc, myslím Egouše, ale na tom zapracujeme...musíme... 😊. Siuška se proběhla s Klaudinkou a vyběhala si dalšího CAC. Egoušek dostal známku VN 1.

Hotovo, splněno, paráda. Pokecáme s holkama a čekáme na závěrečky, páč dorostenci mají své a každá zkušenost se počítá. Takže se proběhne Egouš ještě v závěrečném kruhu.

Ale, to ještě není vše. Na našeho chlapečka jsme si totiž připravili ještě jednu věc a to páry...no ten koukal... Siuška ho psychicky podpořila a tak se snažil pracovat a dokonce se mu to podařilo tak moc, že si odvezl pohár z třetího místa. Teda samozřejmě společně se Siuškou 😊.

Výstava byla moc hezká a i v hromadě omezení jsme to všichni zvládli. Akorát jsme měli smůlu, že na Egouška už nezbyl pohárek za ocenění VN 1 ☹.