FLORACANIS OLOMOUC 2020

18.12.2020

Poprvé vyrážíme na výstavu z nového domova. Ano před pár dny jsme se přestěhovali do vlastního domečku, který svépomocí opravujeme...sice žijeme na stavbě, ale je to naše.

Ale zpět k výstavě. Floracanis Olomouc je úžasná výstava. Máme ji moc rádi. Perfektní organizace, krásné ceny, prostě jedním slovem paráda. Tentokrát jsme venku a dokonce nám přeje i počasí...hurá...nebudeme moknout ani mrznout. Siušku jsme nehlásili (mysleli jsme, že bude mít štěňátka, ale nevyšlo to). Nevadí. I tak se zúčastní a půjde do juniorhandlingu s Klaudinkou, ať jí to není líto 😊. Egouškovi se moc nedařilo, je to náš malý posera a v kruhu to neustál, dostal V1 bez titulu, ale my to nevzdáme a budeme s ním pracovat dál.

Není čas se příliš zdržovat a jedeme dál. Klaudinka jde handlovat do kruhu s ještě jednou profi handlerkou, jen co se vrátí, už pádí na první kolo juniorhandlingu. Holky jsou tak sehrané, že s přehledem zvládnou předkolo a postupují do semifinále. Bohužel tam jejich cesta končí, dál nepostupují. Nevíme, co se nelíbilo, ale hold není každý den posvícení. A tak se sbalíme a fičíme domů, jelikož zítra nás čeká druhé kolo.

Počasí se tento víkend drží...super. Opět jsme na místě. Dneska je to jen o Klaudi a JH. Do předkola vybíhá se svým sněhobílým favoritem, bišonkem Johnnym. Oběma jim to pěkně šlape a tak do semifinále proplují bez chyby. V dalším kole jim pan rozhodčí dává pořádně zabrat, ale i to spolu ustojí a můžou se zaslouženě těšit na finále. Ach to jsou nervy...já to vždycky tak prožívám 😊. No, nevím, jak moc byla Klaudi nervózní nebo ne, ale byli s Johnnym báječní a tak se umístili na prvním místě. Obrovská gratulace naší malé velké handlerce a jejímu umu. Jsme pořádně pyšní rodiče!